توضیح مختصر درباره سایت فولاد آرکا

مجموعه فولادآرکا فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه اطلاع‌رسانی بازار آهن در سال ۱۳۸۶ آغاز کرد و در ادامه، سایت حاضر را تحت عنوان فولادآرکا در سال ۱۳۸۸ تاسیس نمود.

مجموعه فولاد آرکا، همواره سعی داشته با ایجاد تنوع در ارائه محصولات صنعتی و خدمات مربوطه، بیشترین نیاز مشتریان محترم را به سرعت و با دقت بالا برآورده سازد. هدف و مأموریت اصلی مجموعه فولاد آرکا، کسب رضایت حداکثری مشتریان محترم می باشد، کما اینکه در همکاری فیمابین سیاست برد-برد موجب تداوم همکاری خواهد بود.

در فرایند انتخاب و خرید محصول و خدمات مورد نیاز انسان همیشه چندین عامل مهم وجود دارند که تعیین کننده و تاثیر گذار بر تصمیم نهایی هستند. قیمت، کیفیت،سرعت در ارائه خدمات و برخورد و پاسخگویی مناسب و… مسلما از مهمترین عوامل برای تصمیم گیری و اقدام به خرید برای مشتریان است. در مجموعه فولاد آرکا برای تمامی این عوامل تلاش هایی بی وقفه در حال انجام است. رضایت مستمر و حداکثری مشتریان تضمین کننده رشد و پیشرفت ما در بازار امروز است و ما مشتاقانه به دنبال رشد و پیشرفت روز افزون هستیم. شاید ما بهترین انتخاب شما نباشیم اما مسلما جزو بهترین ها هستیم.امتحان کنید!

لیست صفحات طراحی شده در سایت :

طراحی گرافیک اختصاصی تمامی صفحات

پیاده سازی HTML5/CSS3

ریسپانسیو صفحات

کد نویسی و پیاده سازی با لاراول

برخی رنگ های استفاده شده در سایت :

#FB5AC2
#FFD5ED

گالری سایت طراحی شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *