طراحی سایت در ارومیه

طراحی سایت برای مشتریان از اهمیت بسیار مهمی برخوردار است زیرا میتوانند با این طریق در کسب و کار خود بسیار موفق باشند.

امروزه بسیاری از افراد به دنبال طراحی سایت برای کسب و کار خود هستند زیرا از مزیت های این روش و تاثیری که بر روی مشتریان میگذارد خبردارند.طراحی سایت میتواند یک گام بسیار تاثیر گذار بر روی کسب و کار ها باشد زیرا امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند خدمات خود را به صورت آنلاین بدست آورند و در این مسیر استفاده از سایت در اولویت قرار دارد.شرکت نرم افزاری کافه ویرا با داشتن مجرب ترین و کاربلد ترین افراد در این زمینه میتواند شما را در راستای داشتن یک وبسایت بی نقص همراهی کند.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با همکاران ما در تماس باشید تا اطلاعات کامل را در اینزمینه در اختیار شما قرار دهند.

ویژگی های طراحی سایت کافه ویرا

چه ویژگی های مارا از رقبا متمایز میکند

طراحی گرافیک اختصاصی

شرکت نرم افزاری کافه ویرا با داشتن بهترین کادر در زمینه طراحی گرافیک اختصاصی برای سایت شما میتواند بهترین طراحی گرافیک اختصاصی را داشته باشد.

سئو و بهینه سازی

شرکت نرم افزاری کافه ویرا با بهره گیری از بهترین سئو کاران میتواند موقعیت سایت شما را در موتور های جست جو گر گوگل را تا رسیدن به بهترین موقعیت ارتقاء دهد.

کد نویسی استاندارد

کد نویسی سایت شما با بهترین کیفیت و متناسب با استاندارد های جهانی صورت خواهد گرفت.

میزبانی سایت

شرکت نرم افزاری کافه ویرا با داشتن تجربه چندین ساله و موفق در زمینه میزبانی سایت بهترین خدمات هاستینگ را برای شما ارائه میدهد.

کاربر پسندی

شرکت نرم افزاری کافه ویرا سایتی را برای شما طراحی میکند که با نیاز های روز جامعه مطابقت داشته باشد و مورد پسند کاربران باشد.

تاثیر طراحی سایت در کسب و کارها

امروزه استفاده از تلفن های هوشمند،خدمات آنلاین و… در مقیاص بسیار وسیعی گسترش پیدا کرده و هر روز نیز درحال گسترش است.امروزه بسیاری از افراد تمایا دارند خدمات و خرید های خود را به صورت آنلاین انجام دهند.بنابراین طراحی سایت برای کسب و کار ها میتواند تاثیر بسیار زیادی بر روی بازده کار شما داشته باشد زیرا شما در این صورت با هزینه کمتر فروش بیشتری انجام مبدهید و هم نیاز های مشتریان خود را برآورده میکنید.شرکت نرم افزاری کافه ویرا میتواند شما را در مسیر طراحی سایت برای کسب و کار خود همراهی کند.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با همکاران ما در تماس باشید تا اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار شما قرار دهند.

نمونه کار طراحی سایت

یکی از بهترین راه ها جهت انتخاب تیمی که با شما در این زمینه همکاری کنید مشاهده و مقایسه نمونه کار است.شرکت نرم افزاری کافه ویرا با داشتن تجربه چندین ساله در این زمینه و با همکاری با بهترین متخصصین دارای نمونه کار های بسیار قدرتمند است.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه همکاری با مجموعه ما میتوانید با همکاران ما در تماس باشید.

طراحی سایت در ارومیه

مهم ترین مرحله انتخاب تیم مناسب طراحی سایت

امروزه بسیاری از شرکت های نرم افزاری وجود دارند که کار طراحی سایت را انجام میدهند.ولی انتخاب تیمی که بتواند تمام نیاز های شنا را در این زمینه برآورده کند کار آسانی نیست و باید بهترین تیم را در این زمینه انتخاب کنید.شرکت نرم افزاری کافه ویرا با داشتن کادری مجرب و متخصص در این زمینه و استفاده از بروز ترین تکنولوژی ها میتواند بهترین گزینه برای انتخاب شما باشد تا بتوانید از طریق همکاری با ما به اهدافتان در این مسیر دست یابید.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه همکاری با شرکت ما میتوانید با همکاران ما در تماس باشید.

مراحل سفارش به صورت خلاصه

جهت دریافت مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید
مرحله 1

تحلیل و بررسی ، تنظیم فایل پیشنهادی

مرحله 1
مرحله 2

نظیم و انعقاد قرارداد

مرحله 2
مرحله 3

پرداخت 25 درصد هزینه پروژه

مرحله 3
مرحله 4

شروع طراحی سایت PSD صفحه نخست سایت

مرحله 4
مرحله 5

ارسال طراحی (PSD) و برطرف نمودن مشکلات

مرحله 5
مرحله 6

طراحی (PSD) صفحات بعدی و دریافت تایید نهایی

مرحله 6
مرحله 7

دریافت 25 درصد هزینه

مرحله 7
مرحله 8

شروع کدنویسی وب سایت

مرحله 8
مرحله 9

نمایش وب سایت ، رفع خطاهای احتمالی و دریافت تایید

مرحله 9
مرحله 10

اجرا و راه‌اندازی وب سایت

مرحله 10
مرحله 11

تهیه آموزش ویدیویی کار با سایت

مرحله 11
مرحله 12

شروع پشتیبانی مادام العمر

مرحله 12
مرحله 13

پرداخت 50 درصد هزینه پروژه

مرحله 13

طراحی سایت در ارومیه

طراحی سایت در ارومیه : امروزه بسیاری از کسب و کار ها برای رونق بخشیدن به کسب و کار خود و جذب مشتریان به سمت خود به دنبال طراحی سایت هستند زیرا با این روش بیشترین کار را در کمترین زمان ممکن انجام میدهند و بیشترین بازده را بدست می آورند. مراحل سفارش طراحی سایت در ارومیه

طراحی سایت در ارومیه​

مراحل سفارش طراحی سایت در ارومیه

طراحی سایت شامل طراحی فرانت اند و بک اند سایت هست که تماما توسط مهندیسین شرکت کافه ویرا انجام میشود. در ابتدا با جلساتی با مشتری گذاشته میشود، طرح و قالبی که در نظر دارد برای تیم طراحی فرانت و ظاهر سایت مشخص میشود و مشاوره های لازم به مشتری داده میشود. در جلساتی که با مشتری گذاشته میشود تمامی امکاناتی که برای سایت لازم است، شناخته شده و کد نویسی اختصاصی سمت سرور آغاز میشود.در مراحل بعدی اگر تغییراتی لازم باشد روی سایت اعمال میشود و خطاها برطرف میشود. سفارش طراحی سایت در ارومیه

قیمت طراحی سایت در ارومیه​

قیمت طراحی سایت در ارومیه

بی‌کیفیت نیستیم تا ارزان باشیم، بی‌انصاف نیستیم تا گران باشیم. قیمت طراحی سایت بر اساس فاکتورهای مختلفی مثل گستردگی پروژه، نیازها و امکانات سایت بستگی دارد.ما در کافه ویرا برای برآورد هزینه تمام شده پروژه‌ها و متناسب با آن برآورد قیمت طراحی وبسایت، نهایت دقت و وسواس را به خرج داده‌ایم تا ضمن حفظ کیفیت محصول نهایی بتوانیم قیمتی مناسب و رقابتی برای خدمات خود در نظر بگیریم.

شرکت طراحی سایت مناسب

راه‌اندازی یک وب سایت یکی از چالش‌ها برای بسیاری از مشاغل کسب و کار‌ها می‌باشد که باید قبل از انتخاب شرکت مورد نظر به چندین نکته نیز توجه کافی داشته باشید: بسیاری از صاحبان کسب و کار‌ها به اندازه‌ی کافی عاقل هستند که بدانند برای راه‌اندازی کسب و کار به یک سایت نیاز دارند و همچنین بهتر است راه‌اندازی و طراحی آن را به یک متخصص واگذار کنند که چندین سال است در این زمینه سابقه داشته است.

برای مشاهده نمونه کار های طراحی سایت کافه ویرا کلیک کنید.

ضرورت طراحی سایت برای کسب و کار ها در ارومیه

رشد چشم گیر تکنولوژی و فناوری و همچنین نقش آن بر زندگی روزمره انسان ها روز به روز پر رنگ تر شده تا جای که از خرید یک کالای دیجیتال مثل گوشی موبایل یا لپتاب  گرفته تا رزرو آنلاین نوبت پزشکان در سراسر کشور یا رزرو هتل از سراسر دنیا همه و همه از طریق اینترنت و وب سایت های اینترنتی قابل انجام است که همین امر نشان دهنده نقش تاثیر گذار طراحی سایت بر کسب و کارهای فیزیکی را نمایان می کند.

طراحی سایت شرکتی در ارومیه​

طراحی سایت شرکتی در ارومیه

بزرگی اینترنت و دسترسی افراد بیشتری به وب باعث شده است تا برخی از شرکت های معتبر حضور بهتر و پررنگی در اینترنت داشته باشد. در صورت عدم فعالیت در بستر اینترنت باعث شده است تا مشتریان بسیار زیادی از دست برود. به همین دلیل برای جلوگیری از این مشکل امروزه شرکت های بسیار زیادی خدمات خود را به صورت اینترنتی ارائه میدهند. برای مشاهده صفحه طراحی سایت در آذربایجان غربی کلیک کنید

سئو سایت در ارومیه

دیزاین مای سایت با بیش از هفده سال تجربه سئو و بهینه سازی انواع سایت به یکی از بهترین های عرصه سئو در ارومیه مبدل شده است. با دیزاین مای سایت به صفحه اول گوگل صعود کنید. سئو search engine optimization یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است که هدف اصلی آن کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل است . هر فعالیتی که در سایت خود و حتی خارج از وب سایت خود انجام می دهیم ، از تولید محتوا گرفته تا طراحی صفحات ، نسخه موبایل ، رپورتاژ آگهی و  با سئو در ارتباط است .

طراحی وبسایت اختصاصی در ارومیه

اینجاست که ما به عنوان یک تیم حرفه‌ای و با تجربه در زمینه طراحی وب سایت اختصاصی در ارومیه ، معتقدیم که استفاده از زبان‌ها و کتابخانه‌های برنامه نویسی مدرن و پرقدرت، نه تنها به بهبود عملکرد و قابلیت اطمینان وبسایت شما کمک می‌کند بلکه باعث می‌شود تا شما در آینده نیز بتوانید به راحتی پروژه خود را توسعه دهید.

طراحی وبسایت اختصاصی در ارومیه​

هزینه طراحی سایت در ارومیه

تعیین قیمت برای طراحی سایت با بررسی نیاز کارفرما و میزان خدمات درخواستی او تعیین می شود. یکی از علت های اصلی تفاوت قیمت در طراحی سایتهای مختلف اختصاصی بودن آن است. اینکه یک سایت با برنامه نویسی اختصاصی جزء به جزء طراحی می شود و ماه ها زمان صرف اینکار میشود ، طبیعتا هزینه بیشتری نسبت به طراحی سایت با قالبهای آماده خواهد داشت.

خدامات شرکت ویرا طراحی سایت در ارومیه

هر سایت امکانات اختصاصی، رابط کاربری اختصاصی نیاز دارد که این امکانات در جلسات مشاوره با مهندسین شرکت ویرا مشخص میشود. امکانات عمومی که تمامی سایت های طراحی شده توسط ما آن را دارا میباشند:

 • طراحی واکنش گرا
 • موبایل فرندلی بودن
 • طراحی پنل های اختصاصی
 • متناسب با کسب و کار شما
 • کدنویسی اختصاصی تمامی
 • سایت
 • امنیت خوب سایت
 • سرعت بالا
 • رعایت نکات سئو
 • آموزش مدیریت سایت

مشاوره طراحی سایت در ارومیه

ویرا از جمله شرکت هایی است که مشاوره طراحی سایت، پیش از آغاز مراحل طراحی وب سایت را دارد. این مشاوره به صاحب بیزینس کمک میکند تا بطور دقیق هر آنچه که میخواهد را بیان کند و مهندسین ویرا به طور کامل راهنمایی کنند که ایده آنها با چه شیوه ای و چه هزینه ای امکان راه اندازی دارد. فاز های پروژه در این جلسه مشاوره طراحی سایت برای کارفرما مشخص شده و هر اطلاعاتی که لازم است به مهندسین پروژه داده میشود.

مشاوره طراحی سایت در ارومیه​

طراحی سایت خبری

این نوع سایت بیشتر در زمینه اخبار و ارائه خبرهای روزمره است. با داشتن این وب سایت می توانید اطلاعات و وقایع را در آن به نمایش گذارید.هرکدام از وبسایت‌های بالا یک سری قابلیت ها و امکانی دارند که بر حسب نیاز هر سایت با دیگری متفاوت است. انتخاب بهترین طراح وب در ارومیه می تواند شما را در پیاده سازی وب سایت مورد نظرتان یاری دهد.

طراحی سایت خبری​

سایت های فروشگاهی یکی از پرکاربردترین وب سایت های مورد نیاز مشتریان است. فروشگاه های اینترنتی چالش های زیادی برای طراح ایجاد میکنند. تیم ویرا تجربه ساخت چندین فروشگاه اینترنتی با امکانات زیاد را داراست. طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه تخصص تیم ویرا است.

طراحی سایت در ارومیه و نکاتی در مورد بهبود تجربه کاربری سایت

ساختار و سبک هر یک از سایت ها نشان دهنده هویت آن سایت می باشد که شما باید برای هر یک از آنها محتوا های مناسبی را تولید کنید. زمانی که سفارش طراحی سایت مورد نظر خود را به طراحان ارائه می دهید باید ساختار و سبک آن را انتخاب نمایید و همچنین از آنها درخواست محتوا نویسی درون سایت داشته باشید.

طراحی سایت ارزان قیمت

بیشتر کسب و کار ها و افرادی که به تازگی کسب و کار یا شرکت خود را راه اندازی کرده اند به دنبال طراحی وب سایت رایگان و با کمترین هزینه هستند . به همین دلیل شرکت آریاتک با ارائه پکیج طراحی سایت با قالب آماده وردپرس این امکان را به شما می دهد تا با حداقل بودجه وب سایت خود را طراحی کنید. این پکیج شامل بیش از 100 قالب از پیش طراحی شده با امکانات سایت شرکتی و فروشگاهی میباشد که می توانید هر کدام از این قالب ها را بر حسب نیاز و سلیقه خود انتخاب کنید .

طراحی سایت وردپرسی در ارومیه​

وردپرس یک سیستم مدیریت اطلاعات متن باز (یا open source) است و در نتیجه به طور رایگان و با داشتن قالب ها و افزونه های بسیار که روزبه روز بیشتر و به روزتر می شوند، در اختیار طراحان سایت قرار دارد. ویژگی دیگری که به محبوبیت وردپرس افزوده است، امنیت و استانداردهای کیفی قابل توجه آن است.با انتخاب وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خود، خواهید توانست سئو و بهینه سازی سایت  خود را با استفاده از افزونه ها و امکاناتی که وردپرس در اختیار کاربران قرار داده است، انجام دهید.

کافه ویرا یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در ارومیه

ما در تیم خود، متشکل از برنامه نویسان و طراحان بسیار حاذق، گرد هم آمده ایم تا در راستای خدمت رسانی به مشتریان عزیز در سراسر کشور عمل نماییم. شما می توانید تمامی امور مرتبط با حوزه ی دیجیتالی کسب و کار خود را به ما سپرده و در نهایت، هر آن چه را که انتظار دارید با تضمین صد در صدی از سوی تیم ما دریافت نمایید. اگر به دنبال این هستید که با مناسب ترین هزینه ی ممکن، به سایت خود دست یافته و از طریق آن به راحتی حوزه ی کسب و کاری خود را توسعه دهید.

کافه ویرا یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در ارومیه​
مراحل طراحی سایت در ارومیه​

مراحل طراحی سایت در ارومیه

 • ثبت سفارش پس از انتخاب ما از بین شرکت های طراحی سایت در ارومیه با برگزاری جلسات مشاوره رایگان نقاط قوت و ضعف کسب و کار و امکانات مد نظر شما را شناخته و برای آن ها، راهکارهای لازم را ارائه می دهیم.
 • مرحله دوم طراحی وایرفریم پس از طراحی سایت ممکن است شما از برخی ویژگی های سایت خود رضایت نداشته باشید. به همین دلیل ما قبل از انجام طراحی سایت در ارومیه، یک طرح کاملا بصری طراحی کرده و شما نمایش می دهیم تا تمامی بخش های سایتتان با توجه به نیازهای شما پیاده شود.
 • مرحله سوم طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری ظاهر وبسایت برای کاربران سایت، همیشه از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده، زیرا هر کسب و کار با ظاهر بصری خود معرفی و شناخته می شود و مجموعه طراحی سایت و سئو بلوویرا مشخصات یک سایت حرفه ای را برایتان به ارمغان خواهد آورد.
 • مرحله چهارم طراحی سایت با اصول سئو اصول اولیه سئو همزمان با طراحی سایت شما انجام می شود تا بعد از اتمام طراحی سایت در ارومیه ، کسب و کارتان با یک زیر ساخت درست و بهینه شده شروع به فعالیت نماید.
 • مرحله پنجم تست و عیب یابی در این مرحله بخش هایی که نیاز به تغییرات یا بهبود دارند توسط تیم های فنی ما پیدا و عیب یابی شده و برطرف می گردند.
 • مرحله ششم ثبت سفارش پس از انتخاب ما از بین شرکت های طراحی سایت در ارومیه با برگزاری جلسات مشاوره رایگان نقاط قوت و ضعف کسب و کار و امکانات مد نظر شما را شناخته و برای آن ها، راهکارهای لازم را ارائه می دهیم

سخن آخر

ما در تیم خود، متشکل از برنامه نویسان و طراحان بسیار حاذق، گرد هم آمده ایم تا در راستای خدمت رسانی به مشتریان عزیز در سراسر کشور عمل نماییم. شما می توانید تمامی امور مرتبط با حوزه ی دیجیتالی کسب و کار خود را به ما سپرده و در نهایت، هر آن چه را که انتظار دارید با تضمین صد در صدی از سوی تیم ما دریافت نمایید. اگر به دنبال این هستید که با مناسب ترین هزینه ی ممکن، به سایت خود دست یافته و از طریق آن به راحتی حوزه ی کسب و کاری خود را توسعه دهید. 

منبع : بهترین شرکت طراحی سایت در ارومیه

سوالات متداول

سوالات متداول پرسیده شده از کافه ویرا در مورد طراحی سایت
نمونه کار شرکت های مختلف طراحی سایت را از لحاظ گرافیک و نحوه عملکرد مقایسه کنید. شرکتی را انتخاب کنید که از ابزارهای آماده تولید وب استفاده نمی‌کند و به صورت اختصاصی کد نویسی سایت را انجام میدهد.گفتگو با شرکت های مختلف جهت بررسی و مقایسه ی استراتژی های آن ها برای دیده شدن و پیشرفت شما میتواند در انتخاب تیم طراحی سایت شما کمک شایانی کند.
اول از همه باید در نظر داشته باشید که بیشتر یا کمتر بودن قیمت یک شرکت دلیل مناسبی برای کیفیت یا عدم کیفیت کار آن نیست! ولی اکثرا شرکت هایی که قیمت های پایین دارند از نرم افزارهای سایت ساز یا قالب های آماده استفاده میکنند که در مقایسه با سایتی که اختصاصی کد نویسی شده از کیفیت و انعطاف پذیری کافی برخوردار نیست! همچنین تجربه، دانش، زمان تحویل و خدمات شرکت های مختلف، متفاوت است.

کدنویسی بهینه یعنی اطمینان از این که ساختار وب سایت به راحتی برای موتورجستجو یا در واقع گوگل! قابل فهم باشد. تیم طراحی سایت با استفاده ازکد های اسکیما تمامی بخش های وب سایت شما را برای مرورگرها قابل فهم میکند.

بله ، در صورت نیاز ویرایش های لازم را برای ما ارسال می کنید طرح اولیه تا زمان تایید شما ویرایش می شود تا به خواسته اصلی شما برسد. تجربه کاری ما نشان داده کسب و کارهایی که زمینه کاری مشابه دارند به هیچ وجه طراحی سایتشان مشابه دیگری نخواهد بود.

نمیتوان به صورت قطعی قبل از آغاز پروژه در مورد اتمام آن زمانی را اعلام کرد؛ از آنجایی که به موارد زیادی مثل امکانات مورد نیاز شما، نحوه طراحی، پیچیدگی پیاده سازی امکانات و.. بستگی دارد. به همین خاطر برای کسب اطلاع از مدت زمانی که پروژه شما زمان می‌برد می‌توانید از بخش پشتیبانی کافه ویرا اقدام کنید و یا با شماره تلفن های ما تماس برقرار کنید و از مشاوران مربوطه اطلاعات بگیرید.

متناسب با هر پروژه و بصورت توافقی بر حسب زمان صرف شده برای پشتیبانی محاسبه می‌گردد.
اطلاعات و شماره ی تماس خود را در قسمت درخواست مشاوره رایگان آی وحید، جهت ثبت سفارش وارد کنید. کارشناسان ما بعد از بررسی در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز را به شما خواهند داد.