طراحی سایت

طراحی سایت برای مشتریان از اهمیت بسیار مهمی برخوردار است زیرا میتوانند با این طریق در کسب و کار خود بسیار موفق باشند.

امروزه بسیاری از افراد به دنبال طراحی سایت برای کسب و کار خود هستند زیرا از مزیت های این روش و تاثیری که بر روی مشتریان میگذارد خبردارند.طراحی سایت میتواند یک گام بسیار تاثیر گذار بر روی کسب و کار ها باشد زیرا امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند خدمات خود را به صورت آنلاین بدست آورند و در این مسیر استفاده از سایت در اولویت قرار دارد.شرکت نرم افزاری کافه ویرا با داشتن مجرب ترین و کاربلد ترین افراد در این زمینه میتواند شما را در راستای داشتن یک وبسایت بی نقص همراهی کند.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با همکاران ما در تماس باشید تا اطلاعات کامل را در اینزمینه در اختیار شما قرار دهند.

ویژگی های طراحی سایت کافه ویرا

چه ویژگی های مارا از رقبا متمایز میکند

طراحی گرافیک اختصاصی

شرکت نرم افزاری کافه ویرا با داشتن بهترین کادر در زمینه طراحی گرافیک اختصاصی برای سایت شما میتواند بهترین طراحی گرافیک اختصاصی را داشته باشد.

سئو و بهینه سازی

شرکت نرم افزاری کافه ویرا با بهره گیری از بهترین سئو کاران میتواند موقعیت سایت شما را در موتور های جست جو گر گوگل را تا رسیدن به بهترین موقعیت ارتقاء دهد.

کد نویسی استاندارد

کد نویسی سایت شما با بهترین کیفیت و متناسب با استاندارد های جهانی صورت خواهد گرفت.

میزبانی سایت

شرکت نرم افزاری کافه ویرا با داشتن تجربه چندین ساله و موفق در زمینه میزبانی سایت بهترین خدمات هاستینگ را برای شما ارائه میدهد.

کاربر پسندی

شرکت نرم افزاری کافه ویرا سایتی را برای شما طراحی میکند که با نیاز های روز جامعه مطابقت داشته باشد و مورد پسند کاربران باشد.

میزبانی سایت

شرکت نرم افزاری کافه ویرا با داشتن تجربه چندین ساله و موفق در زمینه میزبانی سایت بهترین خدمات هاستینگ را برای شما ارائه میدهد.

کاربر پسندی

شرکت نرم افزاری کافه ویرا سایتی را برای شما طراحی میکند که با نیاز های روز جامعه مطابقت داشته باشد و مورد پسند کاربران باشد.

تاثیر طراحی سایت در کسب و کارها

امروزه استفاده از تلفن های هوشمند،خدمات آنلاین و… در مقیاص بسیار وسیعی گسترش پیدا کرده و هر روز نیز درحال گسترش است.امروزه بسیاری از افراد تمایا دارند خدمات و خرید های خود را به صورت آنلاین انجام دهند.بنابراین طراحی سایت برای کسب و کار ها میتواند تاثیر بسیار زیادی بر روی بازده کار شما داشته باشد زیرا شما در این صورت با هزینه کمتر فروش بیشتری انجام مبدهید و هم نیاز های مشتریان خود را برآورده میکنید.شرکت نرم افزاری کافه ویرا میتواند شما را در مسیر طراحی سایت برای کسب و کار خود همراهی کند.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با همکاران ما در تماس باشید تا اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار شما قرار دهند.

نمونه کار طراحی سایت

یکی از بهترین راه ها جهت انتخاب تیمی که با شما در این زمینه همکاری کنید مشاهده و مقایسه نمونه کار است.شرکت نرم افزاری کافه ویرا با داشتن تجربه چندین ساله در این زمینه و با همکاری با بهترین متخصصین دارای نمونه کار های بسیار قدرتمند است.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه همکاری با مجموعه ما میتوانید با همکاران ما در تماس باشید.

طراحی سایت در ارومیه

مهم ترین مرحله انتخاب تیم مناسب طراحی سایت

امروزه بسیاری از شرکت های نرم افزاری وجود دارند که کار طراحی سایت را انجام میدهند.ولی انتخاب تیمی که بتواند تمام نیاز های شنا را در این زمینه برآورده کند کار آسانی نیست و باید بهترین تیم را در این زمینه انتخاب کنید.شرکت نرم افزاری کافه ویرا با داشتن کادری مجرب و متخصص در این زمینه و استفاده از بروز ترین تکنولوژی ها میتواند بهترین گزینه برای انتخاب شما باشد تا بتوانید از طریق همکاری با ما به اهدافتان در این مسیر دست یابید.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه همکاری با شرکت ما میتوانید با همکاران ما در تماس باشید.

مراحل سفارش به صورت خلاصه

جهت دریافت مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید
مرحله 1

تحلیل و بررسی ، تنظیم فایل پیشنهادی

مرحله 1
مرحله 2

نظیم و انعقاد قرارداد

مرحله 2
مرحله 3

پرداخت 25 درصد هزینه پروژه

مرحله 3
مرحله 4

شروع طراحی سایت PSD صفحه نخست سایت

مرحله 4
مرحله 5

ارسال طراحی (PSD) و برطرف نمودن مشکلات

مرحله 5
مرحله 6

طراحی (PSD) صفحات بعدی و دریافت تایید نهایی

مرحله 6
مرحله 7

دریافت 25 درصد هزینه

مرحله 7
مرحله 8

شروع کدنویسی وب سایت

مرحله 8
مرحله 9

نمایش وب سایت ، رفع خطاهای احتمالی و دریافت تایید

مرحله 9
مرحله 10

اجرا و راه‌اندازی وب سایت

مرحله 10
مرحله 11

تهیه آموزش ویدیویی کار با سایت

مرحله 11
مرحله 12

شروع پشتیبانی مادام العمر

مرحله 12
مرحله 13

پرداخت 50 درصد هزینه پروژه

مرحله 13

سفارش سایت اختصاصی

سفارش سایت اختصاصی : سفارش طراحی سایت شرکتی گونه ای از طراحی سایت است که اختصاصی طراحی می شود و کارفرما، ساختار آن را می چنید و کاملا به سلیقه کارفرما پیاده سازی می کند و نظر کارفرما در سفارش طراحی سایت شرکتی بسیار پر اهمیت است، از طراحی گرافیک که اختصاصی است تا انتخاب ماژولها . این روش مناسب کارفرمایان و شرکتهایی است که می خواهند طراحی وب سایت اخصاصی خاص خودشان را داشته باشند . و اهمیت زیادی به خاص بودن می دهند و می خواهند سایت متفاوتی داشته باشند.

سفارش سایت اختصاصی​
طراحی سایت به چه معناست؟​

طراحی سایت به چه معناست؟

طراحی سایت به معنای تلاش برای ایجاد یک پایگاه اینترنتی برای ارائه خدمات،فروش محصول یا اطلاع رسانی است.طراحی وب سایت یک پروسه است که شامل لایه سازی صفحات وب،تولید محتوی،طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است.لازم به ذکر است که بدانیدسفارش طراحی سایت روشی است که کارفرما،ساختار آن را می چیند در ضمن سلیقه کارفرما در طراحی سایت حائزاهمیت فراوان است .طراحی سایت حوزه بسیار قوی و فعالی است.

سفارش طراحی سایت چند فروشندگی یا مارکت پلیس

مارکت پلیس به سایت های گفته میشه که داخل آن بیش از یک فروشنده محصول به فروش میرسونه مثل سایت های دیجی کالا، ژاکت و… یا مثلا سایت هایی داریم که واسطه بین مشتری و کارفرما است مثل سایت های جابینجا، انجام میدم، پونیشا، پس برای سفارش این نوع سایت ها باید هزینه بیشتری رو بپردازید و همچنین یک ایده کاربردی برای کسب درآمد از آن داشته باشید در غیر اینصورت شکست می خورید چون وبسایت های چندفروشندگی به تبلیغ و هزینه زیادی برای برند شدن نیاز دارد.

وردپرس یا کدنویسی اختصاصی؟

افراد زیادی در ابتدای کار قصد دارند هزینه های سنگینی را برای راه اندازی وب سایت فروشگاهی خود به صورت کد نویسی اختصاصی بپردازند، اما باید توجه داشته باشید ما نیازی نداریم چیزی که از قبل وجود دارد را مجدد بسازیم. کد نویسی اختصاصی صفر تا صد میتواند برای شما پر از اشکالات نرم افزاری باشد و بخش زیادی از بودجه و زمان شما را که میتوانستید صرف رشد فروشگاه خود کنید را برای کد نویسی و رفع اشکال گذاشته اید.

وردپرس یا کدنویسی اختصاصی؟​

مزیت طراحی سایتهای اختصاصی چیست؟

سایت های اختصاصی به صورتی طراحی می شوند که هم رافع نیاز کارفرما و مشتریانش باشند. سایتهای اختصاصی به دلیل طرح یونیکی که برای طراحی آنها در نظر گرفته می شود، دارای ساختاری مناسب از نظر طراحی و سئو هستند. همچنین سایت های اختصاصی به دلیل توجهی که به مخاطبانش می شود بر اساس نیاز آنها و به صورت کاملا کاربرپسند طراحی و اجرا می شوند. 

طراحی سایت سفارشی​

طراحی سایت سفارشی

طراحی سایت تخصصی فواید متعددی برای افراد دارنده کسب و کار و مشتریان دارد. سایت هایی که به صورت عادی و با قالب های نیمه آماده طراحی می شوند چارچوبی دارند که باید فعالیتشان را در به همان ضوابط محدود کنند. اما در ساخت سایت سفارشی طراح از هر لحاظ آزاد است و امکان پیاده سازی هر ایده ای را دارد. تمامی اقداماتی که برای سایت تخصصی انجام می گیرد یک هدف مهم دارد و آن هم راحتی کاربر در زمان ورود به سایت و دریافت خدمات است.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان قیمت معمولا چیزی است که با تبلیغ های نادرست و بازاریابی سعی دارند فقط به کسب درآمد از آن بپردازند بدون در نظر گرفتن رضایت و اعتبار مشتریانشان، استفاده از قالب های آماده و نال شده(کرک شده)، پلاگین های کرک شده که دارای فایل های ویروسی هستند، عدم تجربه کافی در راه اندازی سایت فروشگاهی و موارد بسیار دیگر همگی باعث می شوند هزینه طراحی سایت فروشگاهی کاهش پیدا کند، اما در نهایت یک خروجی بی کیفیت و بدون استفاده را برای کارفرما خواهد داشت.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان​

اهداف و برنامه ریزی ها در طراحی وب سایت

چه در حال گرفتن سفارش طراحی سایت شرکتی جدید از ابتدا باشید و چه در حال بازسازی وب سایتی که مدتی در اختیار دارید باشید ، اولین قدم این است که مشخص کنید دقیقاً چه کاری می خواهید در انجام طراحی سایت شما انجام شود و سپس برنامه ای برای چگونگی تحقق آن ایجاد کنید. در بازار امروز یکی از اولین اهداف شما باید سفارش طراحی سایتی باشد که به مشتریان شما این امکان را بدهد تا با کمترین تلاش ممکن اهداف خود را در سایت شما به انجام برسانند.

چگونه از سایت کسب درآمد کنیم؟​

چگونه از سایت کسب درآمد کنیم؟

پلن های مختلفی برای کسب درآمد از سایت وجود دارد بسته به حوزه کاری و علاقه شما می تونید یکی از این روش هارو انتخاب کنید در بخش پایین چند نمونه از پلن های کسب درآمد وبسایت رو معرفی می کنیم سپس بهترین روش هارو باهم بررسی خواهیم کرد •طراحی وبسایت فروشگاهی و فروش محصول فیزیکی•سفارش طراحی سایت آموزشی و فروش محصولات آموزشی•سفارش طراحی سایت شخصی و دریافت پروژه از سایت •سفارش طراحی سایت شرکتی و ارائه خدمات •سفارش طراحی سایت مجله ای برای کسب درآمد از تبلیغات•سفارش طراحی سایت چندفروشندگی یا واسطه بین مشتری و ارائه دهند محصول یا خدمات

طراحی واکنش گرا و سازگار​

طراحی واکنش گرا و سازگار

همه افراد با کامپیوتر و لپ تاپ به سایت های مختلف دسترسی ندارند. امروزه با گسترش ابزار ارتباطی مانند گوشی موبایل و تبلت لازم است تطبیق پذیری مطلوبی در طراحی انواع سایت انجام بگیرد. برای مثال فرض کنید سایتی در لپ تاپ بدون هیچ مشکلی آپلود شود. اما وقتی کاربر با تلفن همراه به آن وارد می شوند چینش آن به هم ریخته و عملا بی فایده خواهد بود. امروزه طراحان باید نسبت به گسترش سازگاری سایت ها و تطبیق پذیری آن با گوشی و تبلت و… حساس بوده و این امر را در طراحی سایت در نظر داشته باشند.

یکی از مهم ترین نکاتی که در زمان طراحی وب سایت فروشگاهی خود باید درنظر داشته باشید بحث های مربوط به ریسپانسیو و واکنش گرا بودن وب سایت می باشد. طبق آمار و اطلاعات به دست آمده بخش زیادی از کاربران به خصوص در ایران از گوشی موبایل خود برای خرید های آنلاین خود اقدام میکنند بنابرین نسخه موبایل یک وب سایت فروشگاهی از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است.

طراحی فروشگاه اینترنتی ریسپانسیو​
طراحی سایت اختصاصی در تهران​

طراحی سایت اختصاصی در تهران

نکته مهمی که در زمینه طراحی سایت تهران وجود دارد این است که سایت‌تان باید گرافیک جذاب داشته باشد تا بتوانید کاربران را جذب کنید. برای طراحی سایت حرفه‌ای، ما از تیمی تخصصی از طراحان UIوUX در کنار طراحان گرافیست بهره می بریم که بر اساس استاندارد های روز، سایتی با ظاهر جذاب برای شما طراحی می‌کنند. همچنین از آنجایی که کاربران از سایت شلوغ و به هم ریخته خوششان نمی‌آید، در ابتدا طرح اولیه را به گونه‌ای برای شما طراحی می‌کنیم تا محل قرارگیری آیتم‌ها استاندارد و کاربردی باشد تا کاربر هنگام استفاده از وب‌سایت گیج نشود.همچنین میتوانید اگر در ارومیه باشید مقاله طراحی سایت در ارومیه را مطالعه کنید.

سفارش طراحی سایت شرکتی حرفه ای و فوق حرفه ای

ثبت سفارش طراحی سایت شرکتی با توجه به انتظارات مخاطبین و همینطور در نظر داشتن موضوعات مهمی از جمله کیفیت و سطح فعالیت رقبا منطقی است. به همین دلیل دریافت مشاوره های تخصصی پیش از سفارش سایت شرکتی ، این فرصت را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا امکان انتخاب مناسب ترین راه را داشته باشند. مشاهده نموه های طراحی شده برای سفارش سایت شرکتی می تواند یکی از فرصت های فوق العاده مطلوب برای آشنایی با سبک کار و میزان تخصص یک مجموعه یا گروه باشد. سفارش طراحی سایت حرفه ای با بررسی نمونه کارها قطعا فرصت آزمون و خطا را ایجاد می کند.

سفارش طراحی سایت شرکتی حرفه ای و فوق حرفه ای​

مزیت سفارش وبسایت

سفارش سایت روشی ست که کارفرما،چینش بنای آن رادر ایجاد وب سایت خودبه کار می برند.ساخت وب و ایجاد سایت متعلق به سلیقه کارفرما ست. هزینه سفارش طراحی وب به آنچه که انتخاب می کنیم روی ایجاد وب سایت تاثیر دارد.به دلیل اهمیتش همه شرکت ها با ایجاد وب سایت یا ساخت وب و سفارش طراحی سایت های اختصاصی خود را می خواهند.

سفارش طراحی سایت فروشگاهی​

دغدغه اکثر کاربرانی که قصد معرفی فروشگاه و محصولات خود را در فضای وب دارند پیدا کردن یک مجموعه حرفه ای است تا کاربران بتوانند به خوبی و با خیال راحت سفارش طراحی سایت فروشگاهی خود را به آن ها بسپارند.

هزینه تبلیغات یک وبسایت در فضای مجازی بسیار بالاست اما با سئو شما می توانید در کلمات هدف در رتبه اول گوگل قرار بگیرید و این امر به شما کمک میکند تا هدفمند ترین مخاطبین را داشته باشید و با هزینه ای مناسب سرمایه گذاری انجام دهید و پای ثابت کسب و کار خود در دنیای محازی شوید ، وبیتو مجری پروژه های قدرتمند سئو است و می تواند شما را یاری کند. پکیج های سئو و استعلام کلمات کلیدی

راه اندازی و کسب درآمد از سایت شخصی

یکی از بهترین روش های کسب درآمد سئو هست برای مطالعه بیشتر مقاله سفارش سئو در ارومیه را مطالعه کنید .یکی از دلایل های سفارش طراحی سایت، راه اندازی یک وبسایت شخصی است اگر شما یک کسب و کار کوچک دارید یا به دنبال شناساندن حرفه خودتون به بقیه هستید می تونید یک سایت شخصی راه اندازی کنید و خدمات خودتون رو ارائه دهید مثلاً فرض کنید شما یک معلم یا یک سرویس کار هستید می تونید یک سایت درباره خودتون راه اندازی کنید و اطلاعات و تخصص خودتون رو به صورت کامل در آن قرار دهید که البته سفارش طراحی سایت فقط جهت سایت شخصی درآمد زیادی برای شما نخواهد داشت پس پیشنهاد می کنیم سراغ بقیه پلن ها بروید.

راه اندازی و کسب درآمد از سایت شخصی​

قیمت طراحی سایت

در این قسمت پکیج های مختلف شرکت طراحی سایت آریا تهران در خصوص قیمت طراحی سایت برای شما عزیزان قرار داده شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد جزییات هزینه طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی و شخصی می توانید با همکاران ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان طراحی سایت کافه ویرا شوید.

منبع : کافه ویرا بهترین شرکت طراحی سایت اختصاصی در تهران

سوالات متداول

سوالات متداول پرسیده شده از کافه ویرا در مورد طراحی سایت
نمونه کار شرکت های مختلف طراحی سایت را از لحاظ گرافیک و نحوه عملکرد مقایسه کنید. شرکتی را انتخاب کنید که از ابزارهای آماده تولید وب استفاده نمی‌کند و به صورت اختصاصی کد نویسی سایت را انجام میدهد.گفتگو با شرکت های مختلف جهت بررسی و مقایسه ی استراتژی های آن ها برای دیده شدن و پیشرفت شما میتواند در انتخاب تیم طراحی سایت شما کمک شایانی کند.
اول از همه باید در نظر داشته باشید که بیشتر یا کمتر بودن قیمت یک شرکت دلیل مناسبی برای کیفیت یا عدم کیفیت کار آن نیست! ولی اکثرا شرکت هایی که قیمت های پایین دارند از نرم افزارهای سایت ساز یا قالب های آماده استفاده میکنند که در مقایسه با سایتی که اختصاصی کد نویسی شده از کیفیت و انعطاف پذیری کافی برخوردار نیست! همچنین تجربه، دانش، زمان تحویل و خدمات شرکت های مختلف، متفاوت است.
کدنویسی بهینه یعنی اطمینان از این که ساختار وب سایت به راحتی برای موتورجستجو یا در واقع گوگل! قابل فهم باشد. تیم طراحی سایتlh با استفاده ازکد های اسکیما تمامی بخش های وب سایت شما را برای مرورگرها قابل فهم میکند.
بله ، در صورت نیاز ویرایش های لازم را برای ما ارسال می کنید طرح اولیه تا زمان تایید شما ویرایش می شود تا به خواسته اصلی شما برسد. تجربه کاری ما نشان داده کسب و کارهایی که زمینه کاری مشابه دارند به هیچ وجه طراحی سایتشان مشابه دیگری نخواهد بود.

نمیتوان به صورت قطعی قبل از آغاز پروژه در مورد اتمام آن زمانی را اعلام کرد؛ از آنجایی که به موارد زیادی مثل امکانات مورد نیاز شما، نحوه طراحی، پیچیدگی پیاده سازی امکانات و.. بستگی دارد. به همین خاطر برای کسب اطلاع از مدت زمانی که پروژه شما زمان می‌برد می‌توانید از بخش پشتیبانی کافه ویرا اقدام کنید و یا با شماره تلفن های ما تماس برقرار کنید و از مشاوران مربوطه اطلاعات بگیرید.

متناسب با هر پروژه و بصورت توافقی بر حسب زمان صرف شده برای پشتیبانی محاسبه می‌گردد.
اطلاعات و شماره ی تماس خود را در قسمت درخواست مشاوره رایگان آی وحید، جهت ثبت سفارش وارد کنید. کارشناسان ما بعد از بررسی در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز را به شما خواهند داد.